Üyelik Sözleşmesi
1. Kayıt olunması ile beraber site içerisindeki kullanımları, tanıtım faaliyetleri, ödül almak için gerçekleştirilen işlemler dahil tüm sorumluluk kullanıcımıza aittir.

2. Çeşitli bot, hile, otomatik tıklayıcı vs. içeren uygulamalarla otomatik görev yaptırma, takip, izleme, web site ziyaret yapan/yaptıran ve sistemde yapay(suni) olarak kredi kazanmak suretiyle haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin hesaplarına erişimi uyarı yapılarak veya yapılmaksızın kapatılır.

3. Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 üyeliğe izin verilmektedir. İllegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) üyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan, aynı kanal veya içerikleri tanıtan, farklı hesaplara bakiye yükleyen, her ne sebeple olursa olsun kullanılmasa dahi hesap açan ve/veya giriş yapan üyelerin tüm hesapları önceden haber verilmeksizin durdurulur ve üyelikleri durdurulur.

4. 48 aydan daha uzun süre hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik kapatılmaktadır. Kapatılan bu hesaplara ve içeriklerine erişilemez. Kayıt olarak kullanıcılar inaktif olmayacaklarını taahhüt ederler.

5. Hesap satılamaz, devredilemez, başkalarına kullandırılamaz. VPS , VDS yada sanal sunucular ile hesap oluşturmak, kullanmak yasaklanma sebebidir. Çeşitli DNS, VPN, Proxy veya IP adresini değiştirilerek oluşturulan sahte (fake) hesaplar veya IP değiştirerek kullanılan hesaplar anında sistem tarafından filtrelenir.

6. Sistemimize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve kullanılamaz.

7. Kullanıcılar sisteme kayıt oldukları eposta adreslerine sürekli erişebilmelidir. Erişimini kaybettiklerinde eposta adreslerini güncellemelidir. Aksi durumda oluşabilecek iletişim sorunları hesabın kullanılmamasına sebep olabilecektir.

8. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) içeriklerin eklenerek diğer kullanıcılara tanıtıldığı bir platformdur. Görüntüleyen kullanıcı harcadığı vakit ve çaba için ödül (kredi ve prestij) kazanır. Yayıncı kullanıcı, içeriğini diğer kullanıcılara tanıtmak üzere eklediğini ve tanıtım için harcadığı kredinin reklam faaliyeti için olduğunu beyan eder. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) herhangi bir abone, izlenme, beğeni, yorum satışı yapılmaz. Tanıtım ve reklam faaliyeti ile elde edilen trafiğin tüm sorumluluğu yayıncı kullanıcıya aittir. Herhangi bir silinme, düşme, eksilme vb. durumlarda sitemizin bir sorumluluğu bulunmaz. Gerçekleşen reklam faaliyetinin herhangi bir iadesi bulunmaz, kullanıcı kullandığı kredilerin iadesini talep edemez.

9. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) iletişim hizmeti kullanıcıların sorunsuz kullanımı için verilen ücretsiz ve zorunlu olmayan bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar üslubuna, kullandığı kelimelere, kurduğu cümlelere dikkat etmeli, istenen bilgilere tüm dürüstlüğü ile cevap vermelidir. Gereksiz yere destek hizmetini meşgul etmemeli, bu hizmeti kötüye kullanmamalı, istenen bilgileri vermeli, argo veya küfür ile üslup dışı kelimeler kullanmamalıdır. Tehdit, şantaj, taciz içerikli mesajlar göndermemelidir. Aksi durumda üyelikleri fesih edilir ve sitem tarafından engelenir, süreli olarak girişleri kısıtlanabilir yada destek hizmeti sonlandırılabilir. Fesih edilen hesaplara ait tüm kredi, prestij ve bakiye sıfırlanır.

10. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) eklenen içeriklerin yayınlanması, yayından kaldırılması, düzenlenmesi, değerlendirilmesi konusunda önceden veya sonradan bilgilendirme yapmaksızın kaldırma yetkisine sahiptir ve bu hakkı saklı tutar.

11. Site genelinde oluşabilecek sistemsel hatalar, tanım hataları, eksik yada hatalı bilgiler, eski özelliklere ait bilgiler sürekli geliştirilen sistemde mümkün olabilir. Bu durumlarda sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcılarımız bu hata yada eksiklikleri bildirmekle mükelleftir. Olası bir hatalı bilgiyi yada eksik bilgilendirmeyi fark etmesi durumunda bizlere İletişim bölümünden bildirmelidirler.

12. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) kullanımı, bölümlerin aktif olması, tam kapasite ile kullanılabilmesi https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) insiyatifindedir. Gerekli görülmesi halinde kullanıcı hesapları tek taraflı olarak fesih edilebilir ve bu hesaplara ait kredi, bakiye, prestij verileri sıfırlanabilir. Kayıt olunması ile kullanıcı bu durumu kabul eder ve uymayı beyan eder.

13. Hesabını kapatan, kilitleyen kullanıcılarımız sitemizi kullanmayacağını beyan etmiş sayılır ve kilitleme sonrası hesapları sıfırlanır. Kilitlenen hesaplara ait tüm kredi, prestij ve bakiye üzerinde hak talep edilemez.

14. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) içerik ekleyerek tanıtım yaptığınız içerik tanıtım platformudur. Tanıtım faaliyetlerinde kullanmak üzere alınan ve tanıtım ile kullanılan kredi ve Premium paketler geri iade edilmemektedir.

15. Sistemde daha önce ödeme almış ancak daha sonra hesabı kapatılmış dahi olsa kullanıcılar yeni hesap açarak kazanç sağlayamaz.

16. Kayıt olunması ve kullanılması ile beraber kullanıcı konum bilgisi, IP adres bilgileri ve kullanımı ile ilgili veriler kayıt edilerek depolanmaktadır. Kullanıcı peşinen bu verilerin işlenmesine ve kayıt edilmesine onay verdiğini beyan eder.

17. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev)'da reklam bakiyesi ekleyerek reklam kredileri edinebilir ve içeriklerinizi tanıtabilirsiniz. Eklenen bakiyeler ve krediler ödeme olarak geri alınamaz. Bu tür bir kullanım üyelik sözleşmesinin ihlali anlamına gelecektir. Eklenen bakiye ve krediler sadece içerik tanıtımı için kullanılabilir. Kredi dönüştürme bölümü reklam yapmamaya karar veren reklam bakiyesi eklememiş kullanıcıların kullanımı içindir.

18. https://gorev.diveebi.com/ (Diveebi Görev) gerekli gördüğü taktirde üyelikleri tek taraflı olarak fesih etme ve kurallar üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma ve değişen kuralları uygulama hakkını saklı tutar.

19. Tüm bu maddelere, sistem ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

20. Kullanıcıların oluşturdukları içerikler, yaptıkları yorumlar, profil fotoğrafları vb. her türlü içerikten https://gorev.diveebi.com (Diveebi Görev) sorumlu tutulamaz.

21. Reklam amaçlı verilen bakiye ve kredi markette kullanılamaz veya başka bir hesaba gönderilemez.

22. https://gorev.diveebi.com (Diveebi Görev) üyelik koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu koşulların güncellenmiş halini ve takibini yalnızca bu sayfadan yapabilirsiniz.